Dzień jabłka
28 września ,, Dzień jabłka " dzieci wykonały swoje piękne kosze z jabłkami. Opowiedziały co można z nich zrobić, jakie przetwory na zimę, i słodkie pyszności. Było bardzo kolorowo.

Sprzątanie Świata - świetlica "Promyk"
Jak co roku dzieci ze Świetlicy,, Promyk " uczestniczyły w 29 edycji Ogólnoświatowej Kampanii Sprzątania Świata. W dniu 16 września 2022 pod Hasłem ,,Wszystkie Śmieci Nasze Są ". Polega ona na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczności. Dzieci miały dużo radości. Wspólnie wykonały również plakaty. Zadanie wykonane widzimy się za rok.

wakacje - świetlica Promyk
Ostatnie tydzień upłynął nam na sportowo w poniedziałek tworzyliśmy wszyscy wspólną grę sportową. We wtorek mieliśmy wyjście do biblioteki na ćwiczenia z kreatywności zabawy z LEGO, w środę turniej badmintona na plaży, w czwartek turniej tenisa ziemnego kort u Pana Wojtka. A na zakończenie w piątek gry i zabawy sportowe dla dzieci na plaży. Oczywiście były nagrody zawody prowadził Pan Jerzy Kusiak. Była super zabawa na sportowo pełna rywalizacji i uśmiechu na twarzy. Dziękujemy wszystkim za ten wspólnie spędzony czas widzimy się we wrześniu. ♥️ I przypominamy o bezpiecznych zabawach w czasie wakacji.

Kolejny tydzień wakacji za nami.
Kolejny tydzień wakacji za nami. Odbywały się Kuchcikowe zajęcia kulinarne. Dzieci wcieliły się w małych kucharzy gdzie przygotowywały własne potrawy. Kroiły, obierały, mieszały, i układały miały z tym mnóstwo zabawy, i radości. Uczyły się współpracy, a przede wszystkim wyrabiały umiejętności potrzebne w życiu codziennym. Odwiedziliśmy również Bibliotekę gdzie czekały na nich duże emocje. Escape Room to pokój pełen zagadek, w którym zostali zamknięci. Mieli 60 minut, aby je rozwiązać, i dotrzeć do niespodzianki którą na nich czekała. Było dużo super zabawy.