2016/03/24_poniatowskiego
Powoli dobiega końca budowa drogi wewnątrzosiedlowej wraz z miejscami postojowymi przy przedszkolu Nr 3 przy ulicy Poniatowskiego w Nowogardzie. Wykonawcą tej inwestycji za kwotę 200.490 zł jest firma BEN-BRUK.
Dokonano przebudowy istniejącej drogi wewnętrznej, a także wybudowano dalszy jej odcinek o długości 108 mb. wraz z odwodnieniem. W miejscu dawnego błotnistego terenu pojawił się nowy parking przy przedszkolu na 17 miejsc postojowych (w tym jedno dla osób niepełnosprawnych) wraz z nowym chodnikiem o szerokości 1,5 m przy parkingu. 1Wyremontowany został również istniejący wjazd na teren przedszkola. Ponadto zakres prac obejmował przebudowę zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 106 (ul. Poniatowskiego) na istniejącą drogę wewnętrzną oraz przestawienie ogrodzenia przedszkola wraz z wykonaniem zabezpieczenia oraz z przebudową sieci energetycznej na terenie objętym inwestycją.

Termin zakończenia inwestycji to 6 kwietnia 2016 r.

opr. Piotr Suchy