Rata za alkohol do 30 września 2020 r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2020 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

Burmistrz Nowogardu zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy Burmistrz Nowogardu Robert Czapla zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedsiębiorców, twórców ludowych, rękodzielników, rzemieślników, artystów oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Kiermasz wprowadzi Nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wśród kolorowych straganów będzie można znaleźć oryginalne drobiazgi na prezent,ozdoby choinkowe, smakołyki na świąteczny stół, stroiki jak również napić się gorącej kawy, herbaty.

Kiermasz organizowany będzie w dniach 4-23 grudnia 2019 roku na Placu Wolności. Wystawcy chcący wziąć udział w Kiermasz Bożonarodzeniowym, będą mieli zapewnioną bezpłatną powierzchnię handlową oraz dostęp do energii elektrycznej (podpięcie do skrzynki z prądem we własnym zakresie).

Liczymy na to, że Kiermasz Bożonarodzeniowy stanie się tradycją naszego miasta i będzie cieszył się ogromną popularnością, a z roku na rok będą dochodziły dodatkowe atrakcje takie jak: koncerty kolęd, wspólne kolędowanie, parady uliczne Mikołajów, a przede wszystkim wizyta długo wyczekiwanej przez wszystkie dzieci osoby Świętego Mikołaja.

Rejestracja stoisk już ruszyła.
Jeśli jesteś handlowcem i chcesz wziąć udział w Kiermaszu wypełnij i złóż kartę zgłoszeniową. ,można je składać drogą elektroniczną e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Urzędzie Miejskim pokój nr.207.

Więcej informacji dotyczących Kiermaszu można uzyskać w Urzędzie Miejskim (pokój 207) lub telefonicznie pod nr 913926227 – Anna Maciejewska.