2016/07/09_szczytniki_dd
W sobotę, 2 lipca br., z okazji "Dnia Dziecka" Sołtys Sołectwa Szczytniki wraz z Radą Sołecką zorganizowali wycieczkę dla dzieci. Odwiedzono "Park Miniatur i Kolejek"
w Dziwnowie, gdzie wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali historii o latarniach morskich polskiego wybrzeża i innych zabytkach architektury związanej z morzem. Następnie każdy miał okazję na przejażdżkę lokomotywą. Kolejnym punktem było odwiedzenie "Oceanarium" w Międzyzdrojach, gdzie dzieci mogły z bliska obejrzeć mieszkańców różnych mórz świata, a także wystawę gadów i płazów. Cały dzień upłynął miło i przyjemnie, wszyscy bawili się doskonale, a na twarzach dzieci gościł uśmiech.

Sołtys wraz z Radą Sołecką serdecznie dziękują za zaproszenie do "Park Miniatur i Kolejek" w Dziwnowie: Justynie i Bartoszowi Piaścik oraz za okazane wsparcie: Andrzejowi Piątakowi, Mariuszowi Koniecznemu oraz Robertowi Mieleńczukowi.

opr. Andżelika Krzywańska