Fundusze pozyskane przez Burmistrza Nowogardu

W związku z licznymi pytaniami płynącymi od Państwa dotyczącymi pozyskanych środków zewnętrznych, poniżej będziemy na bieżąco informować Państwa o dofinansowaniach na inwestycje prowadzone w gminie Nowogard.

ilość pozyskanych środków w latach 2014-2020
26 225 119 zł


Burmistrz pozyskał dofinansowanie dla jednostek OSP
W środę 25 lipca br. w Szczecinie, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, Burmistrz Nowogardu Robert Czapla podpisał umowę, dzięki której Gmina Nowogard otrzymała dotację z Funduszu Sprawiedliwości na wyposażenie i urządzenie ratownictwa medycznego dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

- Pozyskaliśmy kolejne pieniądze na rzecz naszej Gminy. W tym przypadku jest to niemal 45 tys. zł, które trafią do naszych jednostek OSP – mówi Burmistrz Nowogardu. 

Dzięki środkom, jednostki zostaną wyposażone w sprzęt medyczny, który może być wykorzystany w czasie akcji ratunkowych przy między innymi zdarzeniach drogowych.

(bs)