
Zbiórka krwi dla naszego mieszkańca Jakuba Jaszcz
Przypominamy, że już 21 maja w czwartek na terenie Nowogardu obok Ratusza pod patronatem Burmistrza Nowogardu odbędzie się kolejna zbiórka krwi dla naszego mieszkańca Jakuba Jaszcz. Zapraszamy
REJESTRACJA OD GODZINY 9:00 – 13:00
KRWIOBUS MOŻE PRZYJĄĆ DO 50 OSÓB NUMERKI BĘDĄ WYDAWANE OD GODZINY 8:30.
OSOBY KTÓRE ŹLE WYPEŁNIĄ ANKIETĘ MOGĄ JĄ WYMIENIĆ WYŁĄCZNIE W KRWIOBUSIE.
ZAPRASZAMY KRWIODAWCÓW ORAZ OSOBY KTÓRE CHCĄ SIĘ PODZIELIĆ KROPLĄ KRWI.



