Wakacyjny turniej piłki nożnej

2018 08 22 turniej pilkiZapraszamy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej do lat 16 o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w dniu 26.08.2018 r. Startujemy o godz. 10.00 (boisko Orlik przy ZSO w Nowogardzie, ul. Boh. Warszawy 78).
Więcej informacji w regulaminie i pod nr tel. 91 39 26 237. Zapraszamy !!!

 

Zawody w STREETBALLA przeniesione

STREETBALLInformujemy, że zawody w STREETBALLA, które nie odbyły się w dn. 4.08.2018 r. z powodu warunków atmosferycznych zostają przeniesione na 11.08.2018 r. Zapraszamy zatem do udziału w Turnieju Streetballa o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w dniu 11.08.2018 r. Startujemy o godz. 15.00 (boisko na dolnym, pl. Szarych Szeregów w Nowogardzie). Więcej informacji w regulaminie i pod nr tel. 91 39 26 237. Zapraszamy !!!

- Regulamin Turnieju Streetball na Dolnym 2018

Zawodach BMX, hulajnogi i skateboard

Zawodach BMX, hulajnogi i skateboardZapraszamy do udziału w Zawodach BMX, hulajnogi i skateboard o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli w dniu 11.08.2018 r. Startujemy o godz. 14.00 (SKATEPARK, pl. Szarych Szeregów w Nowogardzie). Więcej informacji w regulaminie i pod nr tel. 91 39 26 237. Zapraszamy !!!

Zawody sprawnościowe dla dzieci

 Zawody sprawnościowe dla dzieci
W dniu 30.07.2018 na plaży miejskiej w Nowogardzie odbył się Zawody sprawnościowe dla dzieci. W zawodach udział wzięło 27 zawodników. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 zespoły 9-cio osobowe, w których zmagali się z różnorodnymi konkurencjami sprawnościowymi takimi jak: slalom piłką, przeciąganie liny, wyścigi sztafet, skok obunożny z piłką, wyścig z przeplataniem szarf itp. Łącznie rozegrano 11 konkurencji.  W łącznej klasyfikacji wynikającej ze wszystkich konkurencji najlepszy okazał się zespół pn. MOMO z 27 pkt. Drugie miejsce zajęli Łowcy Demonów a trzecią lokatę zajął zespół Adasie.

Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych.

Otwarte Zawody w Tenisie Stołowym o puchar Burmistrza Nowogardu

Otwarte Zawody w Tenisie Stołowym o puchar Burmistrza Nowogardu
W dniu 29.07.2018 na plaży miejskiej w Nowogardzie odbyły się Otwarte Zawody w Tenisie Stołowym o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród najlepszych zawodników w kategorii JUNIOR znaleźli się: Solarski Kacper - I miejsce,Wójcik Nikola- II miejsce , Wójcik Daria- III miejsce oraz Woźniak Jakub - IV miejsce. W kategorii SENIOR najlepsi okazali się: Pietruszewski Paweł - I miejsce, Kania Magdalena - II miejsce, Aleksandra Gorzowa - III miejsce, Cichecki Paweł - IV miejsce. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych.

Zawody pływackie o puchar Burmistrza Nowogardu

Zawody pływackie o puchar Burmistrza Nowogardu
W dniu 28.07.2018 na kąpielisku miejskim w Nowogardzie odbyły się Zawody pływackie o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli, w których udział wzięło 9 osób. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: Junior oraz SENIOR. Wśród najlepszych zawodników w kategorii JUNIOR znaleźli się:  Szmer Michalina - I miejsce,Rusinowski Dariusz- II miejsce , Łuczak Brajan - III miejsce . W kategorii SENIOR najlepsi okazali się: Futoma Marcel - I miejsce, Wierzchowski Maksymilian - II miejsce oraz Wyczkowski Krzysztof - III miejsce. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych.

Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Nowogardu

Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Nowogardu
W dniu 27.07.2018 na plaży miejskiej w Nowogardzie odbył się Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli. W zawodach udział brało 14 zespołów dwuosobowych. Wśród najlepszych zawodników znaleźli się:   I miejsce: Szwagry Team:  Antczak Adrian, Rybak Patryk , II miejsce - BEST CAN,T: Langner Sylwia, Czarny Łukasz  ,III miejsce  JESTEŚMY ZGUBIENI: Machol Bartek, Laszkiewicz Przemek. Serdecznie dziękujemy Panu Jurkowi Kusiakowi za sędziowanie zawodów oraz współorganizatorom: Pawłowi Pietruszewskiemu, Magdalenie Kani oraz Kamili Bielej. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych.

zdjęcia z:  https://www.facebook.com/events/2599592673599174/permalink/2599793190245789

Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Nowogardu

Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Nowogardu
W dniu 27.07.2018 w świetlicy LZS na pl. Szarych Szeregów w Nowogardzie odbył się Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli. Udział wzięło 12ścioro dzieci. Wśród najlepszych zawodników znaleźli się: Michał Demski - I miejsce,Jakub Demski II miejsce , Piotr Zaremba III miejsce . Wszystkie dzieci otrzymały nagrody. Fundatorami nagród byli: Burmistrz Nowogardu Rober Czapla oraz Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Tandeckiemu z MG LZS w Nowogardzie za sprawne przeprowadzenie zawodów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych.