Z przykrością informujemy, iż nowa atrakcja naszej plaży - huśtawka z hamakiem uległa uszkodzeniu. Przyczyną były niestety brak wyobraźni osób korzystających z hamaka lub ich opiekunów oraz zwykła lekkomyślność, by nie rzec wandalizm. Zarówno huśtawki jak i hamak przeznaczone są dla jednej osoby. Zwiększanie obciążenia poprzez używanie ich przez kilka osób jednocześnie, nie tylko prowadzi do uszkodzenia urządzenia, ale również naraża tak korzystających na ryzyko obrażeń.

Bardzo cieszy nas fakt, że huśtawki i hamak od razu zyskały sobie taką popularność, pamiętajmy jednak, że jest to nasza wspólna własność i aby mogła długo służyć nam wszystkim, prosimy korzystających, aby wykazali się rozsądkiem i odpowiedzialnością i używali ich zgodnie z przeznaczeniem i w bezpieczny sposób.

Pragniemy również poinformować, że obecna awaria zostanie w dniu jutrzejszym usunięta.

Z wyrazami szacunku, K. Brzeczek, kierownik ZBK