Uprzejmie informujemy, iż w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Urząd Miejski w Nowogardzie będzie czynny w piątek 10 kwietnia w godzinach od 7:30 do 12:00.

Przypominamy że w związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem zarażenia koronawirusem Urząd Miejski w Nowogardzie nie prowadzi bezpośredniej obsługi interesantów. W tych godzinach można załatwić sprawy telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

2020 03 11 baner

zapytaj nasSzanowni Państwo, w związku z epidemią koronawirusa informujemy, że uruchomiliśmy dla Państwa adres e-mailowy, na który możecie Państwo kierować do Urzędu Miejskiego w Nowogardzie swoje pytania dotyczące sytuacji w gminie. Wszelkie pytania oraz opinie prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że pytania można również kierować telefonicznie na nr: 600 318 463, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.30 (osoba do kontaktu: Marcin Ościłowski).

Dołożymy wszelkich starań aby uzyskali Państwo niezwłocznie odpowiedzi na swoje pytania. M. Ościłowski