Rata za alkohol do 30 września 2020 r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2020 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA PŁATNIKÓW PODATKU CITBurmistrz Nowogardu Robert Czapla serdecznie zaprasza płatników podatku CIT na spotkanie informacyjne o możliwościach zwolnienia z podatku CIT.

Polska Strefa Inwestycji to instrument dzięki któremu możesz uzyskać ulgę podatkową na realizację nowej inwestycji. Możesz z niego skorzystać na terenie całej Polski, niezależnie od wielkości firmy.

Spotkanie skierowane jest przedsiębiorców planujących nowe inwestycje lub rozszerzenie istniejących działalności i możliwościach uzyskania zwolnień w podatku CIT.

W trakcie spotkania będzie możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami Kostrzyńsko Słubickiej –Specjalmej Strefy Ekonomicznej

Termin spotkania: 05-03-2020 godz 11.00
Miejsce spotkania: Urząd Miejski w Nowogardzie; Plac Wolności 1; Duża Sala
Kontakt: Specjalista ds. Specjalnej Strefy Ekonomicznej Andrzej Mazurczak Tel. 502 444 840 e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.